VE STODOLE

TÁBOR

Pro naše letní tábory je prvořadý pobyt dětí v přírodě se spoustou her a společných aktivit.

Je naší snahou, aby se etapová hra, která provází celý tábor, promítala do většiny činností během dne. I návštěva koupaliště, procházky, výlety a hry v lese jsou plně inspirovány táborovou hrou.

Pokud není počasí ideální, využíváme prostornou společenskou místnost ve Stodole. Samozřejmostí našich táborů jsou také stolní hry, zpěv doprovázen hrou na piáno a kytaru, vyprávění pohádek a mnoho dalšího. 

V letošním roce nás čeká výpravná a báječná etapová hra Vikingové!

Přihlásit své děti můžete prostřednictvím našeho formuláře v rubrice Přihláška.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás

 

Pro koho jsou tábory určeny

Naše letní tábory jsou určeny pro děti předškolního a školní věku, tj. od 5 – 13 let. V jiném případě je nutná předešlá konzultace.

O vaše děti se po celou dobu pobytu starají zkušení pedagogové, kteří se dětem věnují v pracovním i soukromém životě a je pro ně práce s dětmi radost. 

Na táboře se o zdravotní stav dětí stará akreditovaný zdravotník ČČK. Při sebemenším úrazu nebo podezření na nemoc okamžitě jedeme s dětmi ke smluvnímu lékaři či na pohotovost.

Kapacita tábora je 16 dětí. Tento počet nám umožňuje věnovat se vašim dětem zcela individuálně.

 

Ubytování dětí

Děti jsou ubytovány v rodinném penzionu Stodola. Ten se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, v malebné vesničce Zlatá Olešnice.

Díky této lokaci je Stodola ideálním místem pro dětské pobyty všeho druhu. Přilehlé louky, které jsou součástí areálu, využíváme jako hřiště a pro další aktivity je možné vyrazit do okolních lesů. Přímo ve Zlaté Olešnici je k dispozici koupaliště, dětské hřiště a vybavená sportovní hala.

Samotná budova Stodoly je patrová a byla navržena přímo pro dětské pobyty. V horním patře je prostorná společenská místnost se stoly a židlemi a moderní, plně vybavená kuchyně. Společenská místnost poskytuje dostatek prostoru pro hru i další aktivity a současně slouží jako jídelna. Nechybí zde piano, kytara, drobné hudební nástroje.

V přízemí budovy jsou dvě oddělené ložnice pro děti, další ložnici mají děti v podkroví. K dispozici jsou celkem tři toalety a koupelna s dvěma sprchami. V chalupě je také sušárna a pokoj určený pro pedagogy. Díky tomu mohou být vedoucí v neustálém kontaktu s dětmi. Fotografie interiéru naleznete v naší Fotogalerii.

 

Stravování dětí

Stravování dětí je zajištěno 5x denně. Snídaně, obě svačinky, oběd i večeře jsou chystány dle pravidel zdravého stravování a denně jsou doplněny ovocem, samozřejmostí je pravidelný pitný režim. Nebojíme se ani bezlepkové diety nebo jiných omezení. Nezapomeňte prosím uvést tuto informaci do přihlášky.

 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Zbynďa Vedral
Ahoj Zbynďo, tak to uteklo jak voda, zítra si už pro tebe přijedeme. Moc se na tebe těšíme. Užij si hezky poslední večer a hezky se vychrupkej. Moc tě zdravíme a posíláme pusy, Lucka a taťka s mamkou.
sobota 10. srpen 2019 19:20
Čikynkova babička pro Michalku Lebedovou
Ahoj Michalko! Tak si užívej poslední chvilky tábora. Jsi fakt dobrá, že jsi to takhle v pohodě všecičko zvládla.Přejeme z dědou krásné počasí do konce prázdnin a další hezké prázdninové zážitky. Balíček doufám dorazil v pořádku a tak Ti na dobrou noc posílám ještě sladkou hubičku a ještě 100 dalších.
sobota 10. srpen 2019 12:28

Náš penzion Stodola
logo penzion