VE STODOLE

TÁBOR

Pro naše letní tábory je prvořadý pobyt dětí v přírodě se spoustou her a společných aktivit.

Je naší snahou, aby se etapová hra, která provází celý tábor, promítala do většiny činností během dne. I návštěva koupaliště, procházky, výlety a hry v lese jsou plně inspirovány táborovou hrou.

Pokud není počasí ideální, využíváme prostornou společenskou místnost ve Stodole. Samozřejmostí našich táborů jsou také stolní hry, zpěv doprovázen hrou na piáno a kytaru, vyprávění pohádek a mnoho dalšího. 

V letošním roce nás čeká výpravná a báječná etapová hra Vikingové!

Přihlásit své děti můžete prostřednictvím našeho formuláře v rubrice Přihláška.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás

 

Pro koho jsou tábory určeny

Naše letní tábory jsou určeny pro děti předškolního a školní věku, tj. od 5 – 13 let. V jiném případě je nutná předešlá konzultace.

O vaše děti se po celou dobu pobytu starají zkušení pedagogové, kteří se dětem věnují v pracovním i soukromém životě a je pro ně práce s dětmi radost. 

Na táboře se o zdravotní stav dětí stará akreditovaný zdravotník ČČK. Při sebemenším úrazu nebo podezření na nemoc okamžitě jedeme s dětmi ke smluvnímu lékaři či na pohotovost.

Kapacita tábora je 16 dětí. Tento počet nám umožňuje věnovat se vašim dětem zcela individuálně.

 

Ubytování dětí

Děti jsou ubytovány v rodinném penzionu Stodola. Ten se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, v malebné vesničce Zlatá Olešnice.

Díky této lokaci je Stodola ideálním místem pro dětské pobyty všeho druhu. Přilehlé louky, které jsou součástí areálu, využíváme jako hřiště a pro další aktivity je možné vyrazit do okolních lesů. Přímo ve Zlaté Olešnici je k dispozici koupaliště, dětské hřiště a vybavená sportovní hala.

Samotná budova Stodoly je patrová a byla navržena přímo pro dětské pobyty. V horním patře je prostorná společenská místnost se stoly a židlemi a moderní, plně vybavená kuchyně. Společenská místnost poskytuje dostatek prostoru pro hru i další aktivity a současně slouží jako jídelna. Nechybí zde piano, kytara, drobné hudební nástroje.

V přízemí budovy jsou dvě oddělené ložnice pro děti, další ložnici mají děti v podkroví. K dispozici jsou celkem tři toalety a koupelna s dvěma sprchami. V chalupě je také sušárna a pokoj určený pro pedagogy. Díky tomu mohou být vedoucí v neustálém kontaktu s dětmi. Fotografie interiéru naleznete v naší Fotogalerii.

 

Stravování dětí

Stravování dětí je zajištěno 5x denně. Snídaně, obě svačinky, oběd i večeře jsou chystány dle pravidel zdravého stravování a denně jsou doplněny ovocem, samozřejmostí je pravidelný pitný režim. Nebojíme se ani bezlepkové diety nebo jiných omezení. Nezapomeňte prosím uvést tuto informaci do přihlášky.

 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Petr Vlček
Ahoj Kačenko, koukaly jsme s tátou jak si užíváte tábora super, jen nevíme v jakém jsi týmu. Počasí vám přeje jen včera bylo pěkný vedro. A jak bylo na koupališti dobrý vid tak se měj hezky a brzy zase napíšeme ju papapa mamka a tatka
neděle 2. srpen 2020 20:13
Lucie Janečková
Ahoooj Samiku a Mirousku, kazdy den koukam na fotky,jak se tam mate na tabore skvele. Doufam,hlavne ty Same,ze se chovate hezky a pouslouchate Navic vam tam i skvele vari,dnes svickova,kterou mate moc radi... Urcite jste si pridali! My jsme dnes se sousedkou Jirou a Patrikem grillovali. Skoncilo mi volno,tak zitra uz utikam do prace delat cheeseburgrace :D :D Strejda vas moc zdravi,n...
neděle 2. srpen 2020 19:20

Náš penzion Stodola
logo penzion