VE STODOLE

TÁBOR

 

Podmínky pro děti, které se chtějí účastnit zotavovacích akcí či táborů.

 

Vážení rodiče,

od 1. ledna 2014 vstoupila v platnost novela Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti (tábory, dětské skupiny apod.).

Je to hrozná byrokracie, která nás vůbec netěší, ale tábora se může zúčastnit dítě pouze tehdy, splňuje-li níže uvedené podmínky:

  • dítě, které je zdravotně způsobilé k účasti na zotavovací akci se musí podrobit daným pravidelným očkováním. V opačném případě musí vlastnit doklad, že je proti nákaze imunní nebo že se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci,
  • dítě nesmí jevit známky akutního onemocnění (například horečky, průjmu, zvracení apod.)  
  • dítě ve 14 kalendářních dnech před odjezdem na tábor nepřišlo do styku s fyzickou osobou nemocnou infekčním onemocněním nebo podezřelou z nákazy ani mu není nařízeno karanténní opatření.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte vydává praktický lékař pro děti a dorost, u nějž je dítě jedoucí na tábor registrováno.

Před odjezdem na tábor či jinou zotavovavocí akci je nezbytně nutné praktického lékaře navštívit a posudek o zdravotní způsobilosti si vyžádat. Formulář má u sebe buďto lékař, nebo můžete použít náš vzor. Posudek od lékaře má platnost po dobu jednoho roku od data vystavení (pokud během této doby nedošlo ke změně zdravotní způsobilosti dítěte).

Originál posudku nám můžete zaslat poštou na naši adresu uvedenou v sekci Kontakty (odkaz), nebo nám jej můžete předat na začátku tábora.

V případě, že nebude lékařské potvrzení dodáno před zahájením tábora nebo při jeho začátku, nebudeme moci vaše dítě na tábor přijmout. Pokud bychom dítě přijali bez dodaného potvrzení vystavujeme se vysoké pokutě, která by byla pro naše tábory likvidační. Děkujeme za pochopení.

V případě nepřijetí dítěte na tábor z důvodu nedodání lékařského potvrzení vám nevzniká nárok na vrácení jakékoli části poplatku za tábor!  

 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Petr Vlček
Ahoj Kačenko, koukaly jsme s tátou jak si užíváte tábora super, jen nevíme v jakém jsi týmu. Počasí vám přeje jen včera bylo pěkný vedro. A jak bylo na koupališti dobrý vid tak se měj hezky a brzy zase napíšeme ju papapa mamka a tatka
neděle 2. srpen 2020 20:13
Lucie Janečková
Ahoooj Samiku a Mirousku, kazdy den koukam na fotky,jak se tam mate na tabore skvele. Doufam,hlavne ty Same,ze se chovate hezky a pouslouchate Navic vam tam i skvele vari,dnes svickova,kterou mate moc radi... Urcite jste si pridali! My jsme dnes se sousedkou Jirou a Patrikem grillovali. Skoncilo mi volno,tak zitra uz utikam do prace delat cheeseburgrace :D :D Strejda vas moc zdravi,n...
neděle 2. srpen 2020 19:20

Náš penzion Stodola
logo penzion