VE STODOLE

TÁBOR

 

Podmínky pro děti, které se chtějí účastnit zotavovacích akcí či táborů.

 

Vážení rodiče,

od 1. ledna 2014 vstoupila v platnost novela Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti (tábory, dětské skupiny apod.).

Je to hrozná byrokracie, která nás vůbec netěší, ale tábora se může zúčastnit dítě pouze tehdy, splňuje-li níže uvedené podmínky:

  • dítě, které je zdravotně způsobilé k účasti na zotavovací akci se musí podrobit daným pravidelným očkováním. V opačném případě musí vlastnit doklad, že je proti nákaze imunní nebo že se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci,
  • dítě nesmí jevit známky akutního onemocnění (například horečky, průjmu, zvracení apod.)  
  • dítě ve 14 kalendářních dnech před odjezdem na tábor nepřišlo do styku s fyzickou osobou nemocnou infekčním onemocněním nebo podezřelou z nákazy ani mu není nařízeno karanténní opatření.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte vydává praktický lékař pro děti a dorost, u nějž je dítě jedoucí na tábor registrováno.

Před odjezdem na tábor či jinou zotavovavocí akci je nezbytně nutné praktického lékaře navštívit a posudek o zdravotní způsobilosti si vyžádat. Formulář má u sebe buďto lékař, nebo můžete použít náš vzor. Posudek od lékaře má platnost po dobu jednoho roku od data vystavení (pokud během této doby nedošlo ke změně zdravotní způsobilosti dítěte).

Originál posudku nám můžete zaslat poštou na naši adresu uvedenou v sekci Kontakty (odkaz), nebo nám jej můžete předat na začátku tábora.

V případě, že nebude lékařské potvrzení dodáno před zahájením tábora nebo při jeho začátku, nebudeme moci vaše dítě na tábor přijmout. Pokud bychom dítě přijali bez dodaného potvrzení vystavujeme se vysoké pokutě, která by byla pro naše tábory likvidační. Děkujeme za pochopení.

V případě nepřijetí dítěte na tábor z důvodu nedodání lékařského potvrzení vám nevzniká nárok na vrácení jakékoli části poplatku za tábor! 

 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Sergio a Sarah
Všichni se na vás, Sergio a Sarah, moc těšíme. Čauky zítra Kuky a maminka
pátek 28. červenec 2017 20:25
pro Klárku a Jonáše
Moje děti milované, zítra si pro Vás přijedu. Moc se na Vás těším. Pěkně se poslední noc vyspěte a zítra dopoledne jsem u vás. Pak pojedeme možná nakrátko podívat se do Harrachova a potom k babičce na oběd. Už má pro vás připravenou vaši oblíbenou polívku přivařenku a pak bude kuře na paprice. Mňam Pa, pa, posílám pusinky a objímám. Mamka
pátek 28. červenec 2017 18:46

Náš penzion Stodola
logo penzion