VE STODOLE

TÁBOR

 

Vhledem k tomu, že naše letní pobytové a příměstské tábory mají zázemí plně vybaveného penzionu Ve Stodole, není zapotřebí žádné zvláštní výbavy. I přesto Vám dáme doporučení, jaké věci dětem na tábory zabalit, aby měly vše, co budou potřebovat.

 

Důležité vzít sebou!

Užívané léky, doklady (stačí kopie) – očkovací průkaz dítěte a kartičku zdravotní pojišťovny. Opalovací krém, pokrývka hlavy, batůžek na výlety,baterku a láhev na pití. Doporučujeme menší finanční obnos (200 – 300 Kč např. k nákupu zmrzliny při návštěvě koupaliště)

 

Oblečení:

Pohodlnou sportovní obuv na pobyt v přírodě a v lese (2x), holiny nebo gumáky, tenisky, crocksy nebo pantofle, plavky, osuška, dostatečné množství ponožek a spodního prádla (10x + 10x), tepláky (4x), triko (6x), svetr či mikina (3x), nepromokavá bunda nebo pláštěnka.

 

Hygiena:

Zubní kartáček, zubní pasta, žínka, sprchový gel nebo mýdlo, šampón, ručník (2x), kapesníky (papírové nebo látkové), igelitovou tašku nebo plátěný pytel na špinavé prádlo.

 

Ostatní:

Spacák a karimatka (když počasí dovolí, budeme spát venku :-) )

Oblíbená kniha nebo časopis, šátek, provaz na uzle (1m), blok, tužka nebo propiska, pastelky, oblíbená hračka nebo talisman. 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Sergio a Sarah
Všichni se na vás, Sergio a Sarah, moc těšíme. Čauky zítra Kuky a maminka
pátek 28. červenec 2017 20:25
pro Klárku a Jonáše
Moje děti milované, zítra si pro Vás přijedu. Moc se na Vás těším. Pěkně se poslední noc vyspěte a zítra dopoledne jsem u vás. Pak pojedeme možná nakrátko podívat se do Harrachova a potom k babičce na oběd. Už má pro vás připravenou vaši oblíbenou polívku přivařenku a pak bude kuře na paprice. Mňam Pa, pa, posílám pusinky a objímám. Mamka
pátek 28. červenec 2017 18:46

Náš penzion Stodola
logo penzion