VE STODOLE

TÁBOR

Tábory jsou určeny pro děti předškolního a školní věku, tj. od 5 – 13 let.

Podrobnějši informace o našich táborech najdete zde  

Termín tábora:

2.8 - 11.8. 2019 (10 dní) -  3 990 Kč

Začátek tábora je v pátek 2.8. v 17:00, konec tábora je neděli 11.8. v 10:00

Tábor je obsazen - přijímáme náhradníky

 Přihláška: zde

Táborová etapová hra pro rok 2019: 

Vikingové

Vikingové 01 720x340

 Mocný vládce vikingů, nezkrotný dobyvatel a otec tří synů, sám velký Kostitřas, naposledy ulehá na své lůžko, je nemocen a nezbývá mu moc času. Čeká ho nelehké rozhodnutí. Kterému ze svých tří synů předá vládu? Kdo se stane mocným vládcem celého území a všech vikingů? Jeho zemi dochází potraviny a lidu začíná být více, než sám zvládne uživit. Dlouho přemýšlel nad řešením budoucnosti země, kterou celý život budoval. Sepsal tedy na kus pergamenu 6 nelehkých úkolů. Ten syn, který se vydá do neznámého a splní všechny úkoly, stane se vyvoleným. Všechny syny čeká dlouhá cesta plná dobrodružství a zapeklitých úkolů, ale také bezmoci a vyčerpání.
Pomohou jim indicie, které získají cestou? Kdo zvítězí v bitvě síly a cti? Kdo usedne na trůn jako nejmocnější vládce?
Přidejte se k jednomu ze tří synů a ukažte, co ve vás je!


Fotografie z tábora po dnech:

 

Sobota 10.8.2019

Zazvonil zvonec a vikingské pohádky je konec. Velkolepá bitva zakončila naše snažení. A poklad, jež jsme získali, byl jen třešničkou na dortu. Moc všem děkujeme za fandění…. vaši oba Alexové, Víla, Ema, Matyáš, Míša, Matias, Denis, Franta, Agátka, Ríša, Miky, Kája, Luky, Andrejka, Zbynďa a Kačka.
Mno také Iva, Míša, Kačka, Jonáš, Hani, Víťa a Vojtík.... v druhé roli, Terka, Dejv, Jeník a Mára,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  


Pátek 9.8.2019

Jdemem do finále. O všem se rozhoduje každou minutu. Šátkovaná, vodní bitva, minové pole, hromadné focení, balení a odjezd Lošťákovic, kontinuální debordelizace, nefunkční internet, zpožděné noviny :-) Dnes finále! Kdo to letos vyhraje?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Čtvrtek 8.8.2019

Čtvrteční den probíhal v poklidu. Ranní budíček byl prodloužen, tudíž si vikingové mohli odpočinout a nabrat síly na další náročnou výpravu. Hned po snídani vyšli na obcházku celého ostrova a zjistili, že se po celém území nachází spousta značek vikingům neznámých. Začali tedy bádat ve všech knihách a kronikách. Nakonec vše rozluštili a byli mile překvapeni. Dozvěděli se, že existuje jedno místo, kde je spousta drahého kamení, stříbra a zlata. Vikingové neváhali a celé místo ihned vyrabovali. Večer si na počest velkého bohatství udělali oslavu a pomalu odpadávali do svých postelí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Středa 7.8.2019

Dnešní den se nesl ve znamení oslav. Vikingská slečna Agi měla desáté narozeniny! 3ampusy tekly proudem, dortů bylo na kila a Kinder slepice nestačila snášet vejce. Po doplutí k neznámému ostrovu jsme se utábořili a rozdělali první oheň. Ale co jíst, když nemáme žádné ryby. Sveřepý Král Víla Vilém nás zachránil objevem stromu, jež nazval buřtovník. Rozdával jeho plody tak štědře, že na něj žádný plod nezbyl. KLeč jeho obětavá sestra ho zachránila a kouzlem (vytáhla buřt z kapsy) situaci zachránila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Úterý 6.8.2019

I mistr tesař se někdy utne. Vydali jsme s 8 km vzdáleného Harrachova. Leč cesta má vždy svůj cíl, ale cesty boží (Jonášovo) jsou nevyzpytatelné. Olešnice, Sklenařice (Mexiko), Kořenov, Tanvald, Kořenov, Harrachov.... město,ztracená vedoucí Katka, město, můstky, nalezená vedoucí Katka, město, autobusová stanice, město, kliky na dětském hřišti, autobusová stanice, Mumlava, zahozený papírek táborníkem v KRNAPu, souboj se správou KRNAPu, Mumlava, les, město, vlaková stanice, vlak, dětmi ucpané WC ve vlaku, byl to Frantův klobouk, vynucená evakuace z WC, vynucená evakuace z vlaku, Tanvald, autobusák, Olešnice, 7 litrů polévky, 2 šišky chleba,.... 3 zasloužená piva, dobrou :-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

!


Pondělí 5.8.2019

Dnešní plavba byla velice klidná. Až na drobné přeháňky bylo moře klidné. Pomalu a jistě se blížíme k chladnějším částem severního moře. Přípravy na vylodění probíhají v plném proudu a učíme se místní jazyky. Začíná být chladno a tak je na čase, abychom se naučili rozdělávat oheň.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Neděle 4.8.2019

Vítr byl příznivý a i přes mírné přeháňky se nám podařilo vyplout. 
Leč skladník zapomněl naložit nám jídlo. Míjejíc ostrov ptactva, rozhodli jsme se nalákat místní orly na falešné vlaštovky. Mňam, mňam, orel :-) Po překonání hladové horečky jsme se opět vydali na širé moře. Noc nás překvapila náhle, soumrak byl dnes rychlý. Jak však zakotvit loď bez znalosti uzlů.... po dnešku nás už nic nepřekvapí!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Sobota 3.8.2019

Erik Rudý nám představil své panství a plány k jeho rozšíření.
Lidu je mnoho a území málo. Rozhodli jsme se přidat k jeho družině. Celé dopoledne jsme strávili přípravou výzbroje. Leč k co je Viking bez lidi. Je třeba postavit flotilu. Je nás mnoho, tři lodě snad budou stačit. Na více lodí už nemáme materiál. Zítra vyplouváme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Tábor ve Stodole 2019! Den první

Pátek 2.8.2019

Tak to vypuklo! První seznamovací hry, rozdělení do družin, véča, první úklidy pokojíčků, postopadesáté jdeme spát, bazar obuvi :-) Zítra se setkáme s Erikem Rudým, jež vládne říši Vikingů!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Zbynďa Vedral
Ahoj Zbynďo, tak to uteklo jak voda, zítra si už pro tebe přijedeme. Moc se na tebe těšíme. Užij si hezky poslední večer a hezky se vychrupkej. Moc tě zdravíme a posíláme pusy, Lucka a taťka s mamkou.
sobota 10. srpen 2019 19:20
Čikynkova babička pro Michalku Lebedovou
Ahoj Michalko! Tak si užívej poslední chvilky tábora. Jsi fakt dobrá, že jsi to takhle v pohodě všecičko zvládla.Přejeme z dědou krásné počasí do konce prázdnin a další hezké prázdninové zážitky. Balíček doufám dorazil v pořádku a tak Ti na dobrou noc posílám ještě sladkou hubičku a ještě 100 dalších.
sobota 10. srpen 2019 12:28

Náš penzion Stodola
logo penzion