VE STODOLE

TÁBOR

 

Vhledem k tomu, že naše letní pobytové a příměstské tábory mají zázemí plně vybaveného penzionu Ve Stodole, není zapotřebí žádné zvláštní výbavy. I přesto Vám dáme doporučení, jaké věci dětem na tábory zabalit, aby měly vše, co budou potřebovat.

 

Důležité vzít sebou!

Užívané léky, doklady (stačí kopie) – očkovací průkaz dítěte a kartičku zdravotní pojišťovny. Opalovací krém, pokrývka hlavy, batůžek na výlety,baterku a láhev na pití. Doporučujeme menší finanční obnos (300 – 500 Kč např. k nákupu zmrzliny při návštěvě koupaliště)

 

Oblečení:

Pohodlnou sportovní obuv na pobyt v přírodě a v lese (2x), holiny nebo gumáky, tenisky, crocksy nebo pantofle, plavky, osuška, dostatečné množství ponožek a spodního prádla (11x + 11x), tepláky (6x), triko (8x), svetr či mikina (3x), nepromokavá bunda nebo pláštěnka.

 

Hygiena:

Zubní kartáček, zubní pasta, žínka, sprchový gel nebo mýdlo, šampón, ručník (2x), kapesníky (papírové nebo látkové), igelitovou tašku nebo plátěný pytel na špinavé prádlo.

 

Ostatní:

Spacák a karimatka (když počasí dovolí, budeme spát venku :-) )

Oblíbená kniha nebo časopis, šátek, provaz na uzle (1m), blok, tužka nebo propiska, pastelky, oblíbená hračka nebo talisman. 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Zbynďa Vedral
Ahoj Zbynďo, tak to uteklo jak voda, zítra si už pro tebe přijedeme. Moc se na tebe těšíme. Užij si hezky poslední večer a hezky se vychrupkej. Moc tě zdravíme a posíláme pusy, Lucka a taťka s mamkou.
sobota 10. srpen 2019 19:20
Čikynkova babička pro Michalku Lebedovou
Ahoj Michalko! Tak si užívej poslední chvilky tábora. Jsi fakt dobrá, že jsi to takhle v pohodě všecičko zvládla.Přejeme z dědou krásné počasí do konce prázdnin a další hezké prázdninové zážitky. Balíček doufám dorazil v pořádku a tak Ti na dobrou noc posílám ještě sladkou hubičku a ještě 100 dalších.
sobota 10. srpen 2019 12:28

Náš penzion Stodola
logo penzion