VE STODOLE

TÁBOR

Tábory jsou určeny pro děti předškolního a školní věku, tj. od 5 – 13 let.

Podrobnějši informace o našich táborech najdete zde

  

Termíny táborů:

1. turnus: 21. - 29.7. 2017 (9 dní) - tábor je obsazen

Začátek tábora je 21.7. v 18:00, konec tábora je 29.7. v 10:00

 Přihláška: zde

Táborová etapová hra pro rok 2017: 

Záhady navarovského panství

navarov hrad 05

Hrabě Frýdlantský, pán rozsáhlých území na severu Čech, zavolal k sobě dceru Ludmilu a oznámil jí překvapivou zprávu, zítra dorazí na jejich hrad urozený mladý rytíř, který se brzy stane jejím ženichem. „Jeho rod patří k nejstarším a jeho bohatství převyšuje naše, budeš po jeho boku jistě dokonale šťastna. “Krásná Ludmila nečekala a rychle pospíšila k Jindřichovi - mladému komořímu, kterého tajně milovala a který její lásku vroucně opětoval. „Liduško,“ zašeptal, „přichystej se ihned na cestu. 

ludmila jindrich

Vezmi s sebou něco jídla a svoje šperky a vyjdi nenápadně z hradu. Pusť se směrem k polední straně, kde se tmí borový les, na jehož kraji se zdvíhá za hradbou křovin nevysoká skalka. 

Tam čekej na mne, neboť i já se vytratím z hradu, jakmile se slunce skloní za hory. Odejdeme spolu v místa, která jsou jenom mně známa, kam nikdy člověk ani nezabloudí. Viď, že nezradíš sliby, které jsme si dali, že se mnou prchneš do světa?“ Ludmila nepomyslila v té chvíli na obtíže cesty a na strádání, které ji čeká, neboť Jindřicha vroucně milovala. Podala mu ruku a řekla odevzdaně: „Půjdu!“

Co se stalo s Jindřichem a Ludmilou, dcerou hradního pána, kteří se vydali na strastiplnou cestu? A co Ludmilin otec, mocný hrabě severních Čech? Podaří se dvojici uprchnout, a jaké nástrahy je na cestě čekají? Poznejte s námi tajemství hradu Navarova!

 

 

Stodola kresba

 

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Sergio a Sarah
Všichni se na vás, Sergio a Sarah, moc těšíme. Čauky zítra Kuky a maminka
pátek 28. červenec 2017 20:25
pro Klárku a Jonáše
Moje děti milované, zítra si pro Vás přijedu. Moc se na Vás těším. Pěkně se poslední noc vyspěte a zítra dopoledne jsem u vás. Pak pojedeme možná nakrátko podívat se do Harrachova a potom k babičce na oběd. Už má pro vás připravenou vaši oblíbenou polívku přivařenku a pak bude kuře na paprice. Mňam Pa, pa, posílám pusinky a objímám. Mamka
pátek 28. červenec 2017 18:46

Náš penzion Stodola
logo penzion