VE STODOLE

TÁBOR

Tábory jsou určeny pro děti předškolního a školní věku, tj. od 5 – 13 let.

Podrobnějši informace o našich táborech najdete zde  

Termín tábora:

31.7 - 9.8. 2020 (10 dní) -  3 990 Kč

Začátek tábora je v pátek 31.7. v 17:00, konec tábora je neděli 9.8. v 10:00

Tábor je obsazen. Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Přihláška: zde

 

Etapová hra - Cesta za Amuletem Slunce

Vraťme se teď na chvíli zpět proti proudu času. Do dob, kdy ve velké zemi, kdesi vysoko v nepřístupných skalách pohoří Olé, žili spokojeně lidé bohaté říše. Byli to prostí lidé, lovci a také zemědělci. Pro svou polohu v horách neměli možnost se sblížit s ostatními kmeny. Zato příroda k nim byla hodně štědrá. Byli totiž blízko Slunci, které jim dávalo teplo, světlo, obživu a tedy i život. Lidé byli Slunci vděčni a vážili si ho. A snad proto svou říši nazvali "Říší Slunce".

Podle prastarých pověstí se ovšem blíží den, kdy hrozí indiánským kmenům zkáza. Slunce pomalu vyhasíná a legenda praví, že jedinou záchranou je získat "Sluneční amulet", od starého kmene Navaho, který dokáže Slunce opět rozzářit a zachránit tak zemi. Tento kmen kdysi amulet ukradl a schoval ho do temnoty svých nepřístupných a nebezpečných hor. Od té doby Slunce pomalu ztrácí svou sílu. Navaho amulet nepřetržitě střeží a nikomu se doposud nepodařilo ho získat.

Vydejme se tedy na cestu, dokud slunce ještě svítí na naši indiánskou zem. Čeká nás nebezpečná a dobrodružná cesta na jejíž konci snad bude svět indiánů znovu zachráněn.

0102

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Petr Vlček
Ahoj Kačenko, koukaly jsme s tátou jak si užíváte tábora super, jen nevíme v jakém jsi týmu. Počasí vám přeje jen včera bylo pěkný vedro. A jak bylo na koupališti dobrý vid tak se měj hezky a brzy zase napíšeme ju papapa mamka a tatka
neděle 2. srpen 2020 20:13
Lucie Janečková
Ahoooj Samiku a Mirousku, kazdy den koukam na fotky,jak se tam mate na tabore skvele. Doufam,hlavne ty Same,ze se chovate hezky a pouslouchate Navic vam tam i skvele vari,dnes svickova,kterou mate moc radi... Urcite jste si pridali! My jsme dnes se sousedkou Jirou a Patrikem grillovali. Skoncilo mi volno,tak zitra uz utikam do prace delat cheeseburgrace :D :D Strejda vas moc zdravi,n...
neděle 2. srpen 2020 19:20

Náš penzion Stodola
logo penzion