VE STODOLE

TÁBOR

Tábory jsou určeny pro děti předškolního a školní věku, tj. od 5 – 13 let.

Podrobnějši informace o našich táborech najdete zde  

Termín tábora:

31.7 - 9.8. 2020 (10 dní) -  3 990 Kč

Začátek tábora je v pátek 31.7. v 17:00, konec tábora je neděli 9.8. v 10:00

Tábor je obsazen. Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Přihláška: zde

 

Etapová hra - Cesta za Amuletem Slunce

Vraťme se teď na chvíli zpět proti proudu času. Do dob, kdy ve velké zemi, kdesi vysoko v nepřístupných skalách pohoří Olé, žili spokojeně lidé bohaté říše. Byli to prostí lidé, lovci a také zemědělci. Pro svou polohu v horách neměli možnost se sblížit s ostatními kmeny. Zato příroda k nim byla hodně štědrá. Byli totiž blízko Slunci, které jim dávalo teplo, světlo, obživu a tedy i život. Lidé byli Slunci vděčni a vážili si ho. A snad proto svou říši nazvali "Říší Slunce".

Podle prastarých pověstí se ovšem blíží den, kdy hrozí indiánským kmenům zkáza. Slunce pomalu vyhasíná a legenda praví, že jedinou záchranou je získat "Sluneční amulet", od starého kmene Navaho, který dokáže Slunce opět rozzářit a zachránit tak zemi. Tento kmen kdysi amulet ukradl a schoval ho do temnoty svých nepřístupných a nebezpečných hor. Od té doby Slunce pomalu ztrácí svou sílu. Navaho amulet nepřetržitě střeží a nikomu se doposud nepodařilo ho získat.

Vydejme se tedy na cestu, dokud slunce ještě svítí na naši indiánskou zem. Čeká nás nebezpečná a dobrodružná cesta na jejíž konci snad bude svět indiánů znovu zachráněn.

0102

Rychlý kontakt

mapa
e-mail: info@vestodole.cz

tel: 732 453 652

Počasí ve Zlaté Olešnici

Poslední vzkazy

Zbynďa Vedral
Ahoj Zbynďo, tak to uteklo jak voda, zítra si už pro tebe přijedeme. Moc se na tebe těšíme. Užij si hezky poslední večer a hezky se vychrupkej. Moc tě zdravíme a posíláme pusy, Lucka a taťka s mamkou.
sobota 10. srpen 2019 19:20
Čikynkova babička pro Michalku Lebedovou
Ahoj Michalko! Tak si užívej poslední chvilky tábora. Jsi fakt dobrá, že jsi to takhle v pohodě všecičko zvládla.Přejeme z dědou krásné počasí do konce prázdnin a další hezké prázdninové zážitky. Balíček doufám dorazil v pořádku a tak Ti na dobrou noc posílám ještě sladkou hubičku a ještě 100 dalších.
sobota 10. srpen 2019 12:28

Náš penzion Stodola
logo penzion